Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 11:14 Bu haber 1453 kez okundu
 
AKSARAYDA DEAŞLI TUTUKLANDI
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü olarak DEAŞ Silahlı Terör Örgütünün faaliyetlerini deşifre etmeye/engellemeye yönelik çalışmalar kapsamında; Aksaray ili nüfusuna kayıtlı olan ve 2014 yılında Almanya üzerinden illegal yollardan Suriye’ ye giderek DEAŞ Terör örgütüne katılan, daha sonra Suriye’ de Türk Güvenlik Güçleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan H.K. (27) isimli şahıs, gerekli işlemler için Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğüne intikal ettirilmiş, burada işlemleri tamamlanmasının ardından 30/01/2020 günü sevk edildiği adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.
GÜNDEM Haberi
AKSARAYDA DEAŞLI TUTUKLANDI

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü olarak DEAŞ Silahlı Terör Örgütünün faaliyetlerini deşifre etmeye/engellemeye yönelik çalışmalar kapsamında; 

            Aksaray ili nüfusuna kayıtlı olan ve 2014 yılında Almanya üzerinden illegal yollardan Suriye’ ye giderek DEAŞ Terör örgütüne katılan, daha sonra Suriye’ de Türk Güvenlik Güçleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan H.K. (27) isimli şahıs, gerekli işlemler için Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğüne intikal ettirilmiş, burada işlemleri tamamlanmasının ardından 30/01/2020 günü sevk edildiği adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.
        

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAYDA, DEAŞLI, TUTUKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı