Haber Detayı
28 Nisan 2020 - Salı 00:12 Bu haber 5530 kez okundu
 
AKSARAY VALİLİĞİNDEN LÜKS MAKAM ARACI İSTEDİ HABERİNE YALANLAMA
Ulusal bir gazetede çıkan haberde Muğla ve Aksaray valilerine Lüks deri kaplı otomobil için ihale açıldı haberine Aksaray valiliğinden yalanlama geldi. Aksaray Valiliği Resmi Sitesinde yapılan açıklamada ‘’ Habere konu olan herhangi bir araç isteğimiz talep çalışmamız olmamıştır’’ diyerek yapılan asılsız habere yalanlama geldi. Valilik yapılan haberlere dair yasal girişim başlatacaklarını duyurdu.
RESMİ İLAN Haberi
AKSARAY VALİLİĞİNDEN LÜKS MAKAM ARACI İSTEDİ  HABERİNE YALANLAMA

 

AKSARAY VALİLİĞİNDEN LÜKS MAKAM ARACI İSTEDİ HABERİNE YALANLAMA

 

Ulusal bir gazetede çıkan haberde Muğla ve Aksaray valilerine Lüks deri kaplı otomobil için ihale açıldı haberine Aksaray valiliğinden yalanlama geldi. Aksaray Valiliği Resmi Sitesinde yapılan açıklamada ‘’ Habere konu olan herhangi bir araç isteğimiz talep çalışmamız olmamıştır’’  diyerek yapılan asılsız  habere yalanlama geldi. Valilik yapılan haberlere dair yasal girişim başlatacaklarını duyurdu.

 

Daha önce Aksaray’da  bulunan Mercedes Benz Türk  Kamyon Fabrikası tarafından  jest olarak  Aksaray valiliğine Bağışlanan Mercedes Marka lüks Makam Otosu halen kullanılmaktadır.

Asılsız Haber Aksaray kamuoyunda da tepkiyle karşılanırken’’  Araştırmadan Masa üstü habercilik yapılıyor.   Aksaray isminin böyle bir asılsız haberle gündeme gelmesini istemiyoruz  gerekli yasal girişimlerin bir an önce yapılmasını istiyoruz’’ denildi.

 

Valikten yapılan açıklama ise şu şekilde;

27.04.2020 tarihinde bir gazetede yayımlanan ‘’ Valiler lüks deri koltuklu makam aracı istedi’’ başlıklı haber yalan ve tamamen asılsız olup habere konu edilen Aksaray Valiliğimizin yeni makam aracı ile ilgili herhangi bir talep çalışması bulunmamaktadır. Bu konuda yapılan asılsız haber ile yasal süreç başlatılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, VALİLİĞİNDEN, LÜKS, MAKAM, ARACI, İSTEDİ, , HABERİNE, YALANLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı