Haber Detayı
13 Temmuz 2021 - Salı 22:36 Bu haber 2180 kez okundu
 
Aksaray Nüfus Müdürlüğü yeni konseptinde memnuniyet ön planda
Soylu; Aksaray'a, yeni konsept Aksaray İl Nüfus Müdürlüğümüz ile birlikte İlçe Nüfus Müdürlüğümüz, yeni konseptle hizmete hazır... Diyerek duhurdu
GÜNDEM Haberi
 Aksaray  Nüfus Müdürlüğü yeni konseptinde memnuniyet ön planda

Aksaray Nüfus Müdürlüğü yeni konseptinde memnuniyet ön planda

 

Bakan Soylu "Aksaray'a, yeni konsept Aksaray İl Nüfus Müdürlüğümüz ile birlikte İlçe Nüfus Müdürlüğümüz, yeni konseptle hizmete hazır..." diyerek yenilemeyi duyurdu

 

Türkiye genelinde nüfus müdürlüklerinde yeni bir konsepte geçildi. Teknoloji desteği ile birlikte hizmet süreleri kısaldı, yoğunluk azaldı. Aksaray İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü de bu çerçevede yeniden tasarlandı. Türkiye genelinde günde 200 bin kişi, nüfus müdürlüklerinden hizmet alıyor. Halka daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için müdürlükler yeni bir çehreye kavuşuyor.

 

Nüfus müdürlüklerinin iş yoğunluğunu azaltmak, konfor ve vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla uygulamaya konan yeni nüfus müdürlükleri konseptinin sayısı her geçen gün artıyor.

 

Aksaray İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü de güçlü alt yapı ile yeniden tasarlandı.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Aksaray'daki yenilemeyi , sosyal medyadan " Aksaray'a, yeni konsept Nüfus Müdürlüklerimiz #YakıştıMıYakıştı" “Hayatımızın her anında” sözleriyle paylaştı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: , Aksaray, , Nüfus, Müdürlüğü, yeni, konseptinde, memnuniyet, ön, planda,
Yorumlar
Haber Yazılımı