Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 14:28 Bu haber 2878 kez okundu
 
AKSARAY İŞ KADINLARI BELEDİYE BAŞKANINDAN İŞ BİRLİĞİ TALEP ETTİ
Aksaray iş Kadınları Derneği üyeleri ve Dernek Başkanı Hatice Şahin Eroğlu bugün Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçeri makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun dediler . Ziyarette Aksaray ve kadınlarla ilgili birçok konularda ale alındı. İş kadınları teker teker kendilerini tanıtarak hangi konularda katkı sağlayabileceklerini ifade ettiler.
YAŞAM Haberi
AKSARAY İŞ KADINLARI BELEDİYE BAŞKANINDAN İŞ BİRLİĞİ TALEP ETTİ

AKSARAY İŞ KADINLARI BELEDİYE BAŞKANINDAN İŞ BİRLİĞİ TALEP ETTİ

Aksaray iş Kadınları Derneği üyeleri ve Dernek  Başkanı Hatice Şahin Eroğlu bugün Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçeri makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun dediler . Ziyarette Aksaray ve kadınlarla ilgili birçok konularda ale alındı. İş kadınları teker teker kendilerini tanıtarak hangi konularda katkı sağlayabileceklerini ifade ettiler.
 Özellikle Aksaray folklor ekibi kurulmasında yardımcı olmak isteyen  Eczacı Naciye Akkuş Kebecioğlu istendiğinde arşivlerin belediye   Emrine verebileceklerini ifade etti , Saratlı ÇPAL okul müdürü Handan Koyuncu  ise Başkan Evren Dinçeri Saratlı Anadolu Lisesi Bayrak Törenine davet ederek saratlının kültür mirası listesine alınması halinde Aksaray iline çok büyük tanıtım katkısı olacaktır dedi ayrıca bölgede yaşayan çocuklarımızın bir kere olsun IHLARA vadisini görememesi kendi insanımız adına bir eksiklik olarak görülmelidir. Öğretim görevlisinin birisi de özellikle AKM içerisindek kütüphaneden tüm öğrencilerimiz geniş imkanlar içerisinde yararlanıyor ancak kış şartlarında uzak olması münasebetiyle ulaşım hizmetleri verilmesini talep etti.
Sağlık konusunda belediye ile bazen ortak farkındalık etkinliği yapıldığını beyan eden kadınlar meme kanseri gibi etkinliklerde yine belediye ile işbirliği talep ettiler Evren Dinçer’de çok hassas konularda desteğimiz devam edecek Çölyak Hastaları ile ilgili girişimlerimiz var her ihtiyaç duyanın yanında olacağız dedi
Ziyarete Aksaray İş kadınları Dernek Başkanı Hatice Şahin Eroğlu başkanlığında Handan KOYUNCU, Dr. Banu DAVUN, Ecz. Naciye AKKUŞ KEBECİOĞLU.Mimar H. Aybüke BELPINAR, Proje koordinatörü Feray ŞEKER, Fadimana YÜCEL, Derya ÖZABA, Ecz. Nurdan YAPILCAN, Belde AKPINAR, Öğretmen Muazzez İsmet TOPRAK , Feride CAVLAK, Diş Hekimi Seval KARATAY , Belgüzar SİVRİ, Aslıhan TEKİN, Nebiye EŞMEKAYA, Büşra BİLGEN, Nevin AYDIN, Ayşen BENLİOĞLU Katıldılar.
Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, İŞ, KADINLARI, BELEDİYE, BAŞKANINDAN, İŞ, BİRLİĞİ, TALEP, ETTİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı