Haber Detayı
02 Ağustos 2021 - Pazartesi 13:32 Bu haber 2092 kez okundu
 
Aksaray İl Özel İdaresinde Ekipler yoğun çalışıyor
68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetine mensup bir grup basın mensupları Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette kurum çalışmaları hakkında bilgiler alındı.
GÜNDEM Haberi
Aksaray İl Özel İdaresinde Ekipler yoğun çalışıyor

Ekipler yoğun çalışıyor

 

*İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ekipleri il genelindeki çalışmalarda yoğun bir dönem yaşıyor.

 

Yaz sezonunda hizmetleri şekillendirmenin yanı sıra köy yollarının iyileştirilmesi ve yeni projelerin oluşturulması doğrultusunda Genel Sekreter Yüksel Çelik ve kurum içerisindeki şube müdürlerinden, sahada ki tüm çalışanlara kadar adeta zamanla yarıştıkları bilgisi alındı.

 

68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetine mensup bir grup basın mensupları Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette kurum çalışmaları hakkında bilgiler alındı. Basın mensuplarının il genelindeki yatırım ve projelerle ilgili sorularını da yanıtlayarak bilgiler veren Genel Sekreter Çelik, seyir terasları yapımından tarımsal projeye, Taptuk Emre türbesinin onarımından Yunus Emre türbesindeki çalışmalara, köy yollarından sulama sistemlerindeki yatırımlara kadar pek çok konuda yoğun bir çalışma dönemi içerisinde olduklarını ifade etti.

 

Ağaçlandırma faaliyetlerine de değinen Genel Sekreter Çelik, yeşil bir Aksaray adına atılan adımlara destek vermek için yine binlerce ağaç satın alarak il genelinde daha önceden belirlenen bölgeleri ağaçlandırarak yeşil örtüyü oluşturmak için çabaladıklarını belirtti.

 

Kurum olarak bu İl’e katkı sağlayacak tüm projelere açık oldukları vurgusunu da yapan Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik, hizmeti götürürken, şu partili bu partili ayrımı yapmadan adil bir hizmet anlayışını benimsediklerini beyan etti.

 

Cemiyet Başkanı Ali Südemen de taş üstüne taş koyan idarecilerin yanında olduklarının bilinmesi gerektiğini ifade ederek, çalışmalarda başarılar diledi. *CEMİYET BASIN
Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksaray, İl, Özel, İdaresinde, Ekipler, yoğun, çalışıyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aksaray İl Özel İdaresinde Ekipler yoğun çalışıyor
Aksaray İl Özel İdaresinde Ekipler yoğun çalışıyor
Aksaray İl Özel İdaresinde Ekipler yoğun çalışıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı