Haber Detayı
28 Ağustos 2020 - Cuma 16:08 Bu haber 1698 kez okundu
 
Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa ÇÖLKESEN, 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı
Büyük Türk Milletinin onurlu günlerinden birini daha hep birlikte idrak ediyoruz. Anadolu toprakları üzerindeki varlığımızın sonsuza kadar tescil edildiği, Kurtuluş Savaşı'nın nihai zaferi olan Büyük Taarruz'un 98. yıldönümünü yine aynı heyecan ve gururla kutluyoruz. Zafer Bayramı, 30 Ağustos zaferi ile kurulan ve Türk Milletinin en büyük eserlerinden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşaması yönündeki inanç, istek ve idealimizi bir kez daha ifade ettiğimiz bir onur günüdür.
SİYASET Haberi
Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa ÇÖLKESEN, 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN;

 

Büyük Türk Milletinin onurlu günlerinden birini daha hep birlikte idrak ediyoruz. Anadolu toprakları üzerindeki varlığımızın sonsuza kadar tescil edildiği, Kurtuluş Savaşı'nın nihai zaferi olan Büyük Taarruz'un 98. yıldönümünü yine aynı heyecan ve gururla kutluyoruz.

 

Zafer Bayramı, 30 Ağustos zaferi ile kurulan ve Türk Milletinin en büyük eserlerinden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşaması yönündeki inanç, istek ve idealimizi bir kez daha ifade ettiğimiz bir onur günüdür.

 

Ülkemizin ve devletimizin temellerinde yer alan milli ruh ve milli şuur, milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, hangi şart altında olursak olalım her zaman canlı kalacak, milli birlik ve beraberlik anlayışıyla yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

 

Bu duygularla Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi rahmet ve dualarla anıyorum. Tüm hemşehrilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksaray, İl, Başkanı, Av., Mustafa, ÇÖLKESEN,, 30, Ağustos, Zafer, Bayramının, 98., Yıldönümü, nedeniyle, bir, kutlama, mesajı, yayınladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı