Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 14:04 Bu haber 2263 kez okundu
 
Aksaray'da Kar yağdı...! İklim Değişikliğinin Hiç Şakası Olmadığını Gösteren 16 Çarpıcı Fotoğraf
Aksaray'da Kar yağdı...! sadece beyaza bürünmüş olması İklim Değişikliğinin Hiç Şakası Olmadığını Gösteren 16 Çarpıcı Fotoğraf Avustralya’da aylardır devam eden yangınlar şüphesiz ki iklim değişikliğinin bir sonucu ve iklim değişikliğinin hiç şakası yok!
YAŞAM Haberi
Aksaray'da Kar yağdı...! İklim Değişikliğinin Hiç Şakası Olmadığını Gösteren 16 Çarpıcı Fotoğraf

Aksaray'da Kar yağdı...!

İklim Değişikliğinin Hiç Şakası Olmadığını Gösteren 16 Çarpıcı Fotoğraf Avustralya’da aylardır devam eden yangınlar şüphesiz ki iklim değişikliğinin bir sonucu ve iklim değişikliğinin hiç şakası yok!

Aksaray İlinde ise bu yıl tüm illerde görülen Kar bugün malesef 3 cm yağdı baeyaza büründük.

Şehirler sular altında kalıyor, ormanlar yanıyor, buzullar eriyor ve göller kuruyor, insanlar ne kadar müdahale etmeye çalışsa da yetersiz kalıyor. Her şey günbegün daha kötü oluyor, gelecek hiç de umut vermiyor. Eğer insanlık el ele vererek aklını başına almaz ve gereken tedbirleri eksiksiz yerine getirmezse yakın gelecekte yaşanacak bir dünya bulamayacağız. Aktivistlerin söylediği çok doğru bir söz var: “Bir gezegen B yok!” Artık kaybedecek bir dakikamız bile yok, çünkü iklim değişikliği kocaman bir gerçek ve önümüzde duruyor. Anlamayanlar için ise gözümüze soka soka örnekler veriyor, işte iklim değişikliğinin tane tane anlatıldığı örnekler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksaray'da, Kar, yağdı...!, İklim, Değişikliğinin, Hiç, Şakası, Olmadığını, Gösteren, 16, Çarpıcı, Fotoğraf,
Yorumlar
Haber Yazılımı