Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 11:14 Bu haber 503 kez okundu
 
Aksaray Borsa başkanlığı Tanıtım Elçisi
Aksaray Borsa heyeti gittiği her yerde Aksaray'ı temsil ediyor. Ankara düğün ziyaretleri öncesi merhum Mehmet Altınsoyu ziyaret ettikten sonra TBMM idari amiri Erdoğan Özgenin kızının düğününe katıldı birçok siyasilerle Aksaray'ı konuştular
- Haberi
Aksaray Borsa başkanlığı Tanıtım Elçisi

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök beraberinde İl Genel Meclisi ve Aksaray Ticaret borssı Meclis Üyesi Abdi Okur İle Ak Parti Eski Niğde Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Erdoğan Özegen'in Biricik kızının düğününe katılım sağlayarak, Eski Başbakan ve TBMM Başkanı Binaili Yıldırım ve Bakanlar ile istişare etme fırsatı buldu.

Aksaray Borsa heyeti  gittiği her yerde Aksaray'ı temsil ediyor. Ankara düğün ziyaretleri öncesi merhum Mehmet Altınsoyun mezarını ziyaret ederek ahde vefa göstermiş oldular. Mezar başında dua ettiler eski günleri yad ettiler.  ziyaret ettikten sonra TBMM idari amiri Erdoğan Özgenin kızının düğününe katıldı birçok siyasilerle Aksaray'ı konuştular. Aksaray dostluğunu hatırlattılar belki satır arasında yatırım kopartmanın derdiyle onlara yanaştılar sıcak ilişkilerle gönüllerine girdiler. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksaray, Borsa, başkanlığı, Tanıtım, Elçisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı