Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 14:31 Bu haber 1384 kez okundu
 
AKSARAY BELEDİYESPOR BAYAN HENTBOL TAKIMI SÜPER LİG'DE
Belediye Başkanı Evren Dinçer Süper Lig’e yükselen Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol takımını ziyaret etti. Başkan Dinçer 27 Eylül tarihinde Elâzığ Bayan Hentbol takımını ağırlayacak olan oyuncularla ve takım yöneticileri ile bir araya geldi. Oyuncuların antreman yaptığı sırada ziyaret eden Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.
SPOR Haberi
AKSARAY BELEDİYESPOR BAYAN HENTBOL TAKIMI SÜPER LİG'DE

Belediye Başkanı Evren Dinçer Süper Lig’e yükselen Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol takımını ziyaret etti.

Başkan Dinçer 27 Eylül tarihinde Elâzığ Bayan Hentbol takımını ağırlayacak olan oyuncularla ve takım yöneticileri ile bir araya geldi. Oyuncuların antreman yaptığı sırada ziyaret eden Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.

Bayan Hentbol takımına her zaman güvendiklerini ve destek verdiklerini belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer, TRT Spor Televizyon kanalı aracılığı ile de takımın büyük başarılara imza atacağını duyurdu.

Başkan Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol takımımız Süper Lig’te şehrimizin adını temsil edecek. Biz onlara her zaman güvendik. Her zaman destek verdik. Şehrimizde yetenekli birçok genç var bu gençlerin yeteneklerini geliştirmeleri için yerel yönetimler olarak üstümüze düşen ne varsa onu yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz.’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, BELEDİYESPOR, BAYAN, HENTBOL, TAKIMI, SÜPER, LİG'DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı