Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 10:04 Bu haber 1939 kez okundu
 
AKSARAY BELEDİYESİ’NDEN ÖDÜLLÜ KARİKATÜR YARIŞMASI
Aksaray Belediyesi, pandemi sürecinde vatandaşları sosyal etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi sürecinin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu psikolojik etkileri ortadan kaldırmak için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyen Aksaray Belediyesi yeni bir yarışmayı sosyal medya hesaplarından duyurdu.
GÜNDEM Haberi
AKSARAY BELEDİYESİ’NDEN ÖDÜLLÜ KARİKATÜR YARIŞMASI

Aksaray Belediyesi, pandemi sürecinde vatandaşları sosyal etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi sürecinin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu psikolojik etkileri ortadan kaldırmak için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyen Aksaray Belediyesi yeni bir yarışmayı sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Her yaş grubundan vatandaşın katılım sağlayabileceği ‘’Aksaray’da Pandemi’’ konulu yarışma ile karikatür çizme yeteneğine güvenen yarışmacılar yeteneklerini sergileyecekler.

Yarışmaya katılmak isten vatandaşlar çizdikleri karikatürlerini karikatür@aksaray.bel.tr. mail adresine gönderecekler. Aksaray Belediyesi tarafından değerlendirilen yarışmanın kazananları belediyeye ait sosyal medya hesaplarından açıklanacak.

18 Ocak- 18 Şubat tarihleri arasında başvuruların yapılacağı yarışmanın kazananlarına ödüller verilecek. Karikatür yarışmasında birinciye 1000 TL İkinciye 500 TL üçüncüye 300 TL ve mansiyona kalan yarışmacılara da 100 TL ödül verilecek.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar aksaray.bel.tr. adresinden ve 444 55 68 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, BELEDİYESİ’NDEN, ÖDÜLLÜ, KARİKATÜR, YARIŞMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı