Haber Detayı
29 Nisan 2022 - Cuma 09:14 Bu haber 1275 kez okundu
 
AKSARAY BELEDİYESİ’NDEN MEZARLIKLARDA BAYRAM HAZIRLIĞI
Aksaray Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyareti yapmaları için mezarlıklarda temizlik çalışmaları başlattı. Yıl boyunca mezarlıklarda çevre ve peyzaj düzenlemesi, fidan dikimi, mezarlık alanlarında genişletme çalışması yapan Aksaray Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde mezarlıklarda kapsamlı çalışma başlattı. Mezarlıklar Müdürlüğü, vatandaşların bayramda kabir ziyaretlerini rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirebilmesi için mezarlıklarda bir dizi tedbirler aldı.
SİYASET Haberi
 AKSARAY BELEDİYESİ’NDEN MEZARLIKLARDA BAYRAM HAZIRLIĞI

AKSARAY BELEDİYESİ, BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIK TEMİZLİĞİ YAPIYOR

 

AKSARAY BELEDİYESİ’NDEN MEZARLIKLARDA BAYRAM HAZIRLIĞI

 

Aksaray Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyareti yapmaları için mezarlıklarda temizlik çalışmaları başlattı.

 

Yıl boyunca mezarlıklarda çevre ve peyzaj düzenlemesi, fidan dikimi, mezarlık alanlarında genişletme çalışması yapan Aksaray Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde mezarlıklarda kapsamlı çalışma başlattı. Mezarlıklar Müdürlüğü, vatandaşların bayramda kabir ziyaretlerini rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirebilmesi için mezarlıklarda bir dizi tedbirler aldı.

 

 

Temizlik ekipleri, mezarlık içindeki ara yollarda süpürge araçları ve zemin temizliği ile yıkama çalışmalarını gerçekleştirirken mezarlıklarda ot temizliği, ağaç budama, yürüyüş yollarının onarımı ve bakım çalışması hız kazandı. Zabıta Müdürlüğü, yaklaşan bayram öncesinde yoğunlaşacak kabir ziyaretlerini göz önünde bulundurarak mezarlıklarda gerekli tedbirleri aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , AKSARAY, BELEDİYESİ’NDEN, MEZARLIKLARDA, BAYRAM, HAZIRLIĞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı