Haber Detayı
26 Ağustos 2020 - Çarşamba 13:31 Bu haber 1762 kez okundu
 
AKSARAY BELEDİYESİ İLÇELERDE, KASABALARDA VE KÖYLERDE MASK
Ülkemizde ve dünyada birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olan Korona Virüs salgınına karşı ilk günden itibaren tedbirler alan Aksaray Belediyesi, pandemi sürecinde birçok köy, kasaba ve ilçede maske, dondurma ve lokma tatlısı dağıttı. Halkın sağlığını her şeyin üstünde tutan Aksaray Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Güzelyurt ilçesinde ve köylerde maske, dondurma ve lokma tatlısı dağıtımı yapmıştı.
GÜNDEM Haberi
AKSARAY BELEDİYESİ İLÇELERDE, KASABALARDA VE KÖYLERDE MASK

Ülkemizde ve dünyada birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olan Korona Virüs salgınına karşı ilk günden itibaren tedbirler alan Aksaray Belediyesi, pandemi sürecinde birçok köy, kasaba ve ilçede maske, dondurma ve lokma tatlısı dağıttı.

Halkın sağlığını her şeyin üstünde tutan Aksaray Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Güzelyurt ilçesinde ve köylerde maske, dondurma ve lokma tatlısı dağıtımı yapmıştı.

Sabahın erken saatlerinde maske dağıtımına başlayan ekipler bugün Gülağaç ilçesinde ev ev gezerek Aksaray Belediyesi’nin kendi imkanları ile ürettiği maskeleri dağıttılar. Aksaray Belediyesine ait mobil lokma aracı ile dondurma ve lokma tatlısı ikram edildi.

Özellikle kırsal alanda maske temin etmenin zor olduğunu belirten vatandaşlar Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, BELEDİYESİ, İLÇELERDE,, KASABALARDA, VE, KÖYLERDE, MASK,
Yorumlar
Haber Yazılımı