Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 10:22 Bu haber 1463 kez okundu
 
AKSARAY BELEDİYESİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ BAHÇESİNDE ÇALIŞMA BAŞLATTI
Aksaray Belediyesi, Atatürk Anadolu lisesi bahçesinde ve çevresinde temizlik çalışmaları, ağaç budama ve banklarda boyama işlemini gerçekleşti
GÜNDEM Haberi
AKSARAY BELEDİYESİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ BAHÇESİNDE ÇALIŞMA BAŞLATTI

Aksaray Belediyesi, Atatürk Anadolu lisesi bahçesinde ve çevresinde temizlik çalışmaları, ağaç budama ve banklarda boyama işlemini gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Evren Dinçer, Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ve okul yönetimi ile bayrak töreninde biraraya geldi.

Okul yönetiminin, öğretmenlerin ve çevrede bulunan vatandaşların okul bahçesi ve çevresinde detaylı temizlik yapılması, ağaçların budanması ve bankların boyanmasını talep ettiler. Okul yönetiminin ve vatandaşların bu taleplerine duyarsız kalmayan Belediye Başkanı Evren Dinçer, ekiplere temizlik çalışmasının başlatılarak ağaçların budanmasını ve bankların boyanması talimatını verdi.

Başkan Dinçer’in talimatları doğrultusunda harekete geçen Aksaray Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri Atatürk Anadolu Lisesi bahçesinin ve çevresinin pırıl pırıl bir görünüme sahip olmasını sağladı.

 

 

Bülten No: 1/ 14.01.2020

Yapılan çalışmalarla ile ilgi açıklamalarda bulunan okul müdürü Hızır Faruk Maraşlıoğlu; ’’ Belediye Başkanımız Sayın Evren Dinçer pazartesi günü okulumuzda bayrak törenine katıldı. Öğrencilerimizle ve öğretmenlerimizle biraraya geldi. Çok güzel bir davranıştı. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz adına kendine teşekkür ederiz. Bizlerden okulumuzun sorunları ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı. Kendisini kutluyorum küçük dokunuşlarla muhteşem güzellikler ortaya çıkarttı. Daha önce kendisinden okulumuzun arka kısmında bulunan bir yolun asfaltlanmasını talep etmiştik. Talebimiz doğrultusunda iki saat içerisinde çalışmaları başlamıştı. Bugünde aynı şekilde taleplerimize anında karşılık verdi bu konuda Başkanımızın duyarlılığına teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, BELEDİYESİ, ATATÜRK, ANADOLU, LİSESİ, BAHÇESİNDE, ÇALIŞMA, BAŞLATTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı