Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 13:16 Bu haber 1176 kez okundu
 
AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER VATANDAŞLARI MECLİS SALONUNDA DİNLEDİ
Bir süredir İstanbul seçimleri dolaysıyla İl dışı çalışmalarda bulunmak üzere Aksaray’dan ayrı kalan Belediye Başkanı Evren Dinçer , sorunları biriken vatandaşları Belediye Meclis salonunda ağırlayarak bütün icracı müdürlerle birlikte şikayet ve dilekleri dinlemek suretiyle çözüm üretmeye çalıştılar.
- Haberi
AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER VATANDAŞLARI  MECLİS SALONUNDA DİNLEDİ

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER VATANDAŞLARI  MECLİS SALONUNDA DİNLEDİ

Bir süredir İstanbul seçimleri dolaysıyla İl dışı çalışmalarda bulunmak üzere Aksaray’dan ayrı kalan Belediye Başkanı Evren Dinçer , sorunları biriken vatandaşları Belediye  Meclis salonunda ağırlayarak bütün icracı müdürlerle birlikte şikayet ve dilekleri dinlemek suretiyle çözüm üretmeye çalıştılar.

Daha çok personel müdürünün not aldığı gözlemlenirken halk gününün de yine iş isteği  ve yardım talebi öne çıktı. İmar affının getirdiklerinden sonra kat artırımı, yol asfalt isteği,  yıkılan binalardan dolayı kat maliklerinin sıkıntılarını dinleyen Başkan Evren kararlı duruşu, güler yüzüyle vatandaşın moral kaynağı oldu . Meclis salonunun dolup dolup boşaldığı halk gününde çocuklarıyla dert anlatmaya gelen ailelerin isteklerini tek tek not alan Başkan Evren imkanlar ölçüsünde çözüm sunmaya çalışacağız dedi.

Halk günü dolaysıyla saat 12 ye kadar meclis salonundan ayrılmayan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer başka bekleyen olmayınca makamına geçti.

Vatandaşlar kendilerine vakit ayırarak dinlenmesinden oldukça memnuniyet duydukları gözlemlenirken dertlerine çözüm üretilmesi ümidiyle belediyeyi terk ettiler

Halk günü bu güne kadar  daha çok hayırlı olsun ziyaretlerinin yoğunluğu nedeniyle bir arada olmuştu ilk kez meclis salonunda detaylı  dinleme ve çözüm odaklı not almak suretiyle yapılmış oldu

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, BELEDİYE, BAŞKANI, EVREN, DİNÇER, VATANDAŞLARI, , MECLİS, SALONUNDA, DİNLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı