Haber Detayı
26 Ekim 2019 - Cumartesi 12:47 Bu haber 1489 kez okundu
 
AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, BİR GÜNDE İKİ YENİ İŞ YERİNİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILD
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da yeni açılan işyerlerinin açılış törenlerine katıldı. Başkan Dinçer ilk olarak Aksaray Halı Mobilya adlı işyerinin açılışına katıldı. Mağazanın açılış kurdelesini işyeri sahibi ve protokol üyeleriyle birlikte kesen Başkan Evren Dinçer, halıcılık sektöründe hizmet verecek olan Mağazanın hem sahibine ham de Aksaray’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.
SİYASET Haberi
AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, BİR GÜNDE İKİ YENİ İŞ YERİNİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILD

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da yeni açılan işyerlerinin açılış törenlerine katıldı.

Başkan Dinçer ilk olarak Aksaray Halı Mobilya adlı işyerinin açılışına katıldı. Mağazanın açılış kurdelesini işyeri sahibi ve protokol üyeleriyle birlikte kesen Başkan Evren Dinçer, halıcılık sektöründe hizmet verecek olan Mağazanın hem sahibine ham de Aksaray’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Başkan Dinçer daha sonra Vali Ali Mantı, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Protokol üyeleri, STK başkanları, Daire Müdürleri ile çok sayıda iş adamı ile birlikte Adana yolu üzerinde faaliyet gösteren Ekrem ve Hasan Dağ’ın sahibi olduğu Dağ Akaryakıt ve Otomotiv satış işyerinin açılış törenine katıldı.

Protokol konuşmaları kapsamında kısa bir konuşma yapan Başkan Evren Dinçer, yeni açılan her iş yerinin ülke ve şehir ekonomisine istihdam ve çok önemli katkı sağladığını belirterek, bunda ülkemizdeki genel istikrarın önemli rol oynadığının altını çizdi. Başkan Dinçer, yeni açılan işyerlerinin hem sahiplerine hem de Aksaray’a hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek. bereketli bol kazançlar diledi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Dağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Dağ ve Hasan Dağ günün anısına Aksaray Valisi Ali Mantı, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer'e Taşpınar Halısı hediye etti.

 

İl Müftüsü Cemalettin Bal'ın okuduğu dua ile protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesilerek Dağ Akaryakıt ve ED Motors hizmete açıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY, BELEDİYE, BAŞKANI, EVREN, DİNÇER,, BİR, GÜNDE, İKİ, YENİ, İŞ, YERİNİN, AÇILIŞ, TÖRENİNE, KATILD,
Yorumlar
Haber Yazılımı