Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 12:24 Bu haber 1330 kez okundu
 
AKSARAY’IN ULAŞIM VE ALTYAPI KONULARI BAKANLIK DÜZEYİNE TAŞINDI
Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti. Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığında yapılan görüşmede Aksaray’ın ulaşım ve alt yapı konuları Bakan Adil Karaismailoğlu’na aktarıldı.
SİYASET Haberi
AKSARAY’IN ULAŞIM VE ALTYAPI KONULARI BAKANLIK DÜZEYİNE TAŞINDI

Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığında yapılan görüşmede Aksaray’ın ulaşım ve alt yapı konuları Bakan Adil Karaismailoğlu’na aktarıldı.

Aksaray’ın gelişmesi ve ulaşım imkanlarının artırılması için yapılması gereken çalışmaları Bakan Adil Karaismailoğlu’na aktardıklarını belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer, şehrin her alanda gelişmesi için çalıştıklarını ifade etti. Başkan Dinçer, yerel yönetimler olarak Aksaray’da hayata geçirdikleri projeler hakkında Bakan Karaismailoğlu’na bilgi verdi. Aksaray Belediyesi’nin ulaşım alanında Aksaray’da hayata geçirdiği projeleri değerlendiren Bakan Karaismailoğlu Belediye Başkanı Evren Dinçer’i tebrik ederek başarılar diledi.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na günün anısına Taşpınar halısı hediye etti

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSARAY’IN, ULAŞIM, VE, ALTYAPI, KONULARI, BAKANLIK, DÜZEYİNE, TAŞINDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı