Haber Detayı
26 Ekim 2020 - Pazartesi 15:40 Bu haber 1538 kez okundu
 
AK PARTİLİ İLÇE VE BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI SARIYAHŞİ’DE TOPLANDI
AK Parti Aksaray ilçe ve belde belediye başkanlarının katılımıyla genel değerlendirme ve istişare toplantısı Sarıyahşi ilçesinde gerçekleştirildi. AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un başkanlığında düzenlenen genel değerlendirme ve istişare toplantısına Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı M. Emin Kılıç, Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Akpınar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, ilçe teşkilat başkanları ile İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.
GÜNDEM Haberi
AK PARTİLİ İLÇE VE BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI SARIYAHŞİ’DE TOPLANDI

AK Parti Aksaray ilçe ve belde belediye başkanlarının katılımıyla genel değerlendirme ve istişare toplantısı Sarıyahşi ilçesinde gerçekleştirildi.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un başkanlığında düzenlenen genel değerlendirme ve istişare toplantısına Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı M. Emin Kılıç, Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Akpınar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, ilçe teşkilat başkanları ile İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Vatandaşlara en iyi hizmeti verebilmek için belediyeler arasında dayanışma ve yardımlaşmanın en üst seviyede olması gerektiğine dikkat çeken İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığımız aylık genel değerlendirme ve istişare toplantımızı AK Partimizin çok değerli İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Çalışmalarımıza dün olduğu gibi bugün de ilk günkü aşkla birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu toplantılarla toplumun sorun ve problemlerini tartışarak çözüm üretmeye çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde zorlukları aşacağımıza inanıyorum. Belediye başkanlarımıza çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Millete hizmet konusunda birlikte atılacak her adımın önemli olduğunu vurgulayan Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise, “Şehrimizde hayata geçirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projeleri çok önemsiyor, istişare kültürünün önemini her fırsatta ifade ediyorum. Hep birlikte Aksaray’ımızı geleceğe hazırlamak adına çalışıyor, çabalıyoruz. Şehrimizin ihtiyaçları, hemşerilerimizin talep ve önerileri her zaman masamızın üzerinde. İnşallah hızla çözüm noktasında kararlı adımlar atmaya devam edeceğiz. Siyaset anlayışımızın temelini hizmetler oluşturmaya devam edecek ve daima hizmetlerimiz ve projelerimiz öne çıkacak. Rabbim bu güzel tabloyu daim eylesin. Milletimize hizmet sevdamızı arttırsın” dedi.

Yapılan ve yapılması planlanan projelerin görüşüldüğü genel değerlendirme ve istişare toplantısı, karşılıklı istişare ve görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİLİ, İLÇE, VE, BELDE, BELEDİYE, BAŞKANLARI, SARIYAHŞİ’DE, TOPLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı