Haber Detayı
13 Ekim 2020 - Salı 12:28 Bu haber 1337 kez okundu
 
AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINSOY’DAN ESNAF ZİYARETİ
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Gönül Seferberliği” programı kapsamında AK Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Her fırsatta vatandaşları ve esnafı ziyaret eden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, gönül seferliği kapsamında Büyük Bölcek Caddesi üzerindeki esnafın istek ve dileklerini dinleyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti.
SİYASET Haberi
AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINSOY’DAN ESNAF ZİYARETİ

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Gönül Seferberliği” programı kapsamında AK Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Her fırsatta vatandaşları ve esnafı ziyaret eden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, gönül seferliği kapsamında Büyük Bölcek Caddesi üzerindeki esnafın istek ve dileklerini dinleyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti.

Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etmeyi ihmal etmeyen İl Başkanı Altınsoy, her fırsatta Aksaray halkı ile bir arada olmaya gayret ettiklerinin ve görüş ve önerilerin kendileri için önem arz ettiğinin altını çizerek, “Esnafımızı ziyarete aralıksız devam ediyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyor, onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz de hükümetimizin çalışmalarını kendilerine anlatma fırsatı buluyoruz” dedi.

Yapılan her hizmetin vatandaşın yaşamını kolaylaştırmak için olduğunu belirten Altınsoy, vatandaşların yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe kendilerinin de mutlu olduğunu ifade etti.

Esnaf ziyaretleri sırasında sosyal mesafe kurallarını hatırlatmayı da ihmal etmeyen İl Başkanı Altınsoy, maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konusunda dikkatli davranılması gerektiğini de dile getirdi.

Ziyaretlerden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden esnaflar ise AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, İL, BAŞKANI, ALTINSOY’DAN, ESNAF, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı